از آغاز فعالیت خود بر آن بوده ایم که بهترین و پیشروترین شرکت ارائه دهنده، خدمات ویژه و ارتباط با مشتریان خودرو در سطح منطقه و هم تراز با رتبه های برتر جهانی باشیم. بازرگانی موحد با در نظر گرفتن رسالت وجودیش، متعهد به ارائه خدمات امدادی، خدمات ویژه و ارتباط با مشتریان خودرو می باشد.بازرگانی موحد با سابقه ای درخشان و طولانی هم اکنون در حال ارائه برندهای معتبر خودرویی می‌باشد.

ارزشهای سازمانی در بازرگانی موحد

• توسعه و مشارکت کارکنان: این مجموعه بازرگانی، منافع خود را در گرو شناسایی، شایستگی ها و توانایی های کارکنان، توسعه روحیه جمعی و مشارکت همه جانبه آنها با هدف تسهیل در تصمیم گیری ها می داند.
• خلاقیت و نوآوری: خلاقیت و نوآوری از ارکان مهم در اندیشه سازمانی یک مجموعه گسترده ی بازرگانی می باشد. بر این اصل باور داریم که پیشرو بودن در تمامی جوانب حاصل خلاقیت و نوآوری می باشد. تلاش های سازمانی نیز حول محور خلاقیت و نوآوری صورت می گیرد.
• یادگیری وبهبود مستمر: موفقیت پایدار با یادگیری از طریق تجزیه و تحلیل، تطبیق و الگوبرداری از نمونه های موفق، آموزش و بهره مندی از تکنیک های روز و نیز بهبود مستمر فرایندها و فعالیتهای کسب و کار حاصل می گردد. با این تفکر تلاش کرده ایم همواره در پی نیاز سنجی آموزشی و یاددهی مستمر منابع انسانی سازمان باشیم.
• تعهدو مسئولیت پذیری سازمانی: مجموعه بازرگانی موحد داشتن یک سازمان خلاق، نوآور، یادگیرنده، فرایندمحور، مشارکت جو، مشتری مدار، و نتیجه گرا را در گرو تعهد و مسئولیت پذیری می داند. ازین روی همیشه سعی کرده است این اصل را در رفتار سازمانی کلیه همکاران خود درونی سازی نماید.
• نتیجه گرای: مبنای تفکر بازرگانی موحد بر آن است که نتایج کلیه فرایندها و فعالیتهای کسب وکارمان ضمن پاسخگویئ به نیازهای تمامی مشتریان و ذینفعانمان به ایجاد ارزش افزوده برای آنها و سازمان نیز منجر گردد.

خط مشی کیفیت
شرکت بازرگانی خودروی موحد با سابقه ای درخشان و طولانی، خط مشی کیفیت خود را به شرح زیر تعیین و سرلوحه فعالیت های خویش قرار داده است :

• افزایش رضایت مشتریان
• کاهش شکایت های مشتریان
• ارائه خدمات جدید و متنوع
• افزایش جذب و تمدید اشتراک خدمات
• کنترل و کاهش زمان ارائه خدمات
• ارتقاء سطح شایستگی کارکنان و افزایش مشارکت آنان

استراتژی بازرگانی موحد
حمایت و اراده معاونین و مدیران شرکت با پشتوانه اعتقادی و عملی رؤسا و سرپرستان و همکاری و همدلی تمامی همکاران، به عنوان اصلی ترین سرمایه های شرکت ، نیل به اهداف فوق را تضمین می نماید.

• رسوخ در بازار از طریق بازاریابی متمرکز بر محصولات
• توسعه خدمات از طریق نوآوری در خدمات موجود
• توسعه شبکه خدمات از طریق گسترش همکاری ها
• ارتقای کیفیت خدمات از طریق افزایش کنترل بر نحوه ارائه خدمات

هدف ما فراهم آوردن آسایش خاطر و تجربه ی لذت بخش و منحصر به فردی از کیفیت رانندگی با خودروهای لوکس برای مشتریان گرامی ایرانی است.
از دیگر تفاوت های بازرگانی موحد، تحویل خودرو در حداقل زمان ممکن به متقاضیان بوده و در کنار آن مشتری می تواند از یک پکیج خدمات رفاهی کامل برخوردار شود.
ما قصد داریم تا با گسترش نمودن شبکه فروش خود و همچنین تاسیس شعب جدید، دسترسی آسان متقاضیان به محصولات متنوع خودرویی را میسر نموده و با کمک متدهای جدید و شفاف فروش، شرایط آسان، امن و مطمئنی را فراهم و رضایت متقاضیان خرید خودرو در ایران را به شکل چشمگیری افزایش دهد.

بازرگانی موحد، پیشتاز در عرصه برندهای معتبر خودروهای جهان، ارائه وفروش خودروهای بنز ،نمایندگی انحصاری وخدمات پس از فروش هیوندا هیبرید،نمایندگی وخدمات پس از فروش راین،نمایندگی وخدمات پس از فروش فیات،نمایندگی انحصاری وخدمات پس از فروش الماس موتوروخودروهای خانواده لندویند،با افق دیدی بی انتها در عرصه خودرو وخدمات پس ازفروش،ارمان ما تحقق ارزوهای شماست.

وب سایت بازرگانی موحد نیز با هدف اطلاع رسانی در حوزه خودرو، از ابتدای سال نود و شش فعالیت خود را آغاز نموده است.این وب سایت جهت جمع آوری اطلاعات خودروها ( شامل : قیمت روز، اطلاعات فنی، ویدئوهای معرفی، تیزرهای تبلیغاتی و معرفی، تصاویر، مقالات و اخبار روز خودروهای وارداتی ) به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی می باشد و تمامی سعی و تلاش تیم فنی بر این است که بتوانیم اطلاعات به روز و کامل و در عین حال بدون نقصی در اختیار کاربران خود قرار دهیم تا بتوانند به راحتی نیاز خود را تاُمین کرده و در کمترین زمان ممکن اقدام به تکمیل فرم و خرید نمایند.
بزرگترین آرزوی ما این است که علاقمندان به صنعت خودرو بتوانند تمام نیاز خود را در وب سایت رسمی بازرگانی موحد بیابند و امیدواریم که بتوانیم اعتماد و توجه تمامی شما عزیزان را به خود جلب کنیم…